Zapoznaj się z archiwalnym materiałem: >>>
W listopadzie 2016 roku Fundacja DLA JEZUSA stała się 100% właścicielem spółki z o.o. DLA JEZUSA – nadawcy Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV. Misją tej telewizji jest dotrzeć do jak największej liczby ludzi, do wszystkich polskich rodzin, które oglądają wspólnie telewizję i szukają czegoś ciekawego, bezpiecznego, co zainteresuje i zarówno starszych jak i młodych.

OPOKA.TV dostępna jest w kilkudziesięciu sieciach kablowych i IPTV (na Śląsku i Zagłębiu jest to głównie JAMBOX, Telpol, Elsat, NGTV) co daje kanałowi już obecność w ponad dwustu miejscowościach w całej Polsce. Program można także odbierać na kilku platformach mobilnych (min. WP-Pilot) oraz tradycyjnie przez internet, na naszej stronie www.opoka.tv i wielu innych stronach internetowych, udostępniających sygnał „na żywo”. To świetny wynik jak na telewizję, która funkcjonuje na rynku zaledwie kilka lat (a samą koncesję z KRRiT na nadawanie TV Stacja posiada dopiero od 25.06.2015r.).
Familijna Telewizja Muzyczna OPOKA.TV dysponuje wypracowaną już infrastrukturą technologiczno-organizacyjną, pozwalającą na nadawanie profesjonalnego programu telewizyjnego, w jakości fullHD, do sporej ilości gospodarstw domowych, rozsianych na terenie całej Polski. Ponadto dzięki posiadanemu kontentowi Stacja już jest w stanie emitować swój program, każdego dnia, przez minimum 10 godzin. Działania fundacji DLA JEZUSA mają na celu wsparcie OPOKA.TV w zakresie pozyskania i produkcji wszelkich materiałów audio-wizualnych, dzięki którym czas emisji pełnego programu mógłby osiągnąć 24 godziny. Fundacja także regularnie wspiera Telewizję w dziedzinie budowania jej coraz większego zasięgu.
Mamy w biurze mapę, na której zaznaczamy, gdzie dociera nasz sygnał i widzimy jak się zapełnia ;-). Regularnie też dostajemy wiadomości od naszych fanów z pytaniami, kiedy będziemy w tej, czy innej sieci kablowej. Wiemy, że wysyłają oni listy także i do tych tytanów rynku z prośbą o włączenie do ich oferty kanału OPOKA.TV. Wierzymy, że to nastąpi, może już wkrótce i nadal zachęcamy a wręcz PROSIMY, aby klienci takich sieci jak UPC, VECTRA czy TOYA i MultiMedia pisali kolejne listy, im więcej głosów, tym większa szansa na to, że OPOKA.TV w tych sieciach zaistnieje powodując, że ich oferta telewizyjna będzie bardziej pluralistyczna… bo dziś wydaje się że w tych sieciach chyba nie ma miejsca na program muzyczny ze Współczesną Muzyką Chrześcijan CCM, natomiast jest sporo innych kanałów bardzo do siebie podobnych. DRODZY PAŃSTWO PROSIMY ZATEM PISZCIE DO NICH, DZWOŃCIE – PROSIMY, POMÓŻCIE NAM, DAJCIE NAM SZANSĘ – WIERZYMY, ŻE SIĘ NIE ZAWIEDZIECIE :-). Zapraszamy także do współpracy różne firmy, organizacje i instytucje, które chciałyby wesprzeć Fundację DLA JEZUSA (a przez to misję OPOKA.TV) lub skorzystać z czasu antenowego telewizji, w oferowanych przez nas pasmach reklamowych.
Jako fundacja mamy wielkie plany na rozwój Familijnej Telewizji Muzycznej OPOKA.TV i mamy nadzieję, że Bóg pozwoli nam je zrealizować. Przede wszystkim jednak zależy nam na widzach OPOKA.TV – ta telewizja jest dla Was! Oglądajcie ją, a nie zmarnujecie swojego czasu.

!OGLĄDAJ OPOKA.TV NA ŻYWO JUŻ TERAZ!

Drogi internauto, jeśli odrobinę poczułeś, że taka „PRACA U PODSTAW”, prowadzona przez Fundację DLA JEZUSA, ma sens, także poprzez działalność telewizyjną – prosimy Cię wesprzyj działalność statutową Fundacji >>>

OSTATECZNIE FAMILIJNA TELEWIZJA MUZYCZNA ZAKOŃCZYŁA NADAWANIE 31 GRUDNIA 2018 ROKU O GODZINIE 24:00.